Pokoje


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pokój numer 1 50-90zł / osobę

Pokój 3-osobowy na parterze w części murowanej z łazienką oraz aneksem kuchennym; lodówka, mikrofalówka, czajnik, naczynia, sztućce.

Pokój numer 2 50-90zł / osobę

Pokój 5-osobowy jest częścią apartamentu, składającego się z aneksu kuchennego oraz z trzech sypialni wraz z prywatnymi łazienkami. Znajduje się na parterze w części murowanej, jest w ciepłych kolorach, wyposażony w drewniane elementy, ogrzewanie podłogowe. Aneks kuchenny wyposażony jest w mikrofalówkę, lodówkę, czajnik, naczynia, sztućce, sprzęt do prasowania.

Pokój numer 3 50-90 zł / osobę

Pokój 3- osobowy jest częścią apartamentu składającego się z aneksu kuchennego oraz z trzech sypialni wraz z prywatnymi łazienkami. Znajduje się na parterze w części murowanej, jest w ciepłych kolorach, wyposażony w drewniane elementy, ogrzewanie podłogowe. Aneks kuchenny wyposażony jest w mikrofalówkę, lodówkę, czajnik, naczynia, sztućce, sprzęt do prasowania.

Pokój numer 4 50-100 zł / osobę

Pokój 2-osobowy na piętrze wykonany w całości z drewna oraz wyposażony w drewniane meble w tym łóżko małżeńskie,  prywatna łazienka. Ogólnodostępny aneks kuchenny w pełni wyposażony; kuchenka gazowa, lodówka, mikrofalówka, czajnik, naczynia, garnki, sztućce i sprzęt do prasowania.

Pokój numer 5 50-100 zł / osobę

Pokój 4-osobowy na piętrze wykonany w całości z drewna oraz wyposażony w drewniane meble, prywatna łazienka. Ogólnodostępny aneks kuchenny w pełni wyposażony; kuchenka gazowa, lodówka, mikrofalówka, czajnik, naczynia, garnki, sztućce i sprzęt do prasowania.

Pokój numer 6 50-100 zł / osobę

Pokój 4-osobowy na piętrze wykonany w całości z drewna oraz wyposażony w drewniane meble, prywatna łazienka. Ogólnodostępny aneks kuchenny w pełni wyposażony; kuchenka gazowa, lodówka, mikrofalówka, czajnik, naczynia, garnki, sztućce i sprzęt do prasowania.

Pokój numer 7 50-100zł / osobę

Pokój 3-osobowy na piętrze wykonany w całości z drewna oraz wyposażony w drewniane meble, prywatna łazienka. Ogólnodostępny aneks kuchenny w pełni wyposażony; kuchenka gazowa, lodówka, mikrofalówka, czajnik, naczynia, garnki, sztućce i sprzęt do prasowania.

Pokój numer 8 50-90zł / osobę

Pokój jednoosobowy na podaszu, ukośne ściany,  wykonany w całości z drewna oraz wyposażony w drewniane meble, prywatna łazienka. Ogólnodostępny aneks kuchenny w pełni wyposażony; kuchenka gazowa, lodówka, mikrofalówka, czajnik, naczynia, garnki, sztućce i sprzęt do prasowania.

Pokój numer 9 45-70 zł / osobę

Pokój na podaszu, ukośne ściany, wykonany w całości z drewna oraz wyposażony w drewniane meble, prywatna łazienka. Ogólnodostępny aneks kuchenny w pełni wyposażony; kuchenka gazowa, lodówka, mikrofalówka, czajnik, naczynia, garnki, sztućce i sprzęt do prasowania.

Pokój numer 10 50-100 zł / osobę

Pokój jednoosobowy na podaszu, ukośne ściany, wykonany w całości z drewna oraz wyposażony w drewniane meble, prywatna łazienka. Ogólnodostępny aneks kuchenny w pełni wyposażony; kuchenka gazowa, lodówka, mikrofalówka, czajnik, naczynia, garnki, sztućce i sprzęt do prasowania.

Pokój 3A 50-100 zł / osobę

Pokój jest częścią apartamentu składającego się z aneksu kuchennego oraz z trzech sypialni wraz z prywatnymi łazienkami. Znajduje się na parterze w części murowanej, jest w ciepłych kolorach, wyposażony w drewniane elementy, ogrzewanie podłogowe. Aneks kuchenny wyposażony jest w mikrofalówkę, lodówkę, czajnik, naczynia, sztućce, sprzęt do prasowania.